شما اینجا هستید : ویپ تل 24  -> تلفن سانترال

خرید تلفن سانترال با قیمت عالی + گارانتی

تلفن سانترال در واقع یک سیستم پیشرفته بوده که ارتباط بین کارکنان را برقرار می سازد و برای اداره ها و سازمان ها بهترین گزینه است چون تمام مکالمات داخلی به صورت رایگان ثبت می شوند. این دستگاه به یک سیستم و سرور متصل می شود تا مدیر بتواند به صورت رایگان با تمام کارمندان ارتباط برقرار کند. در واقع سانترال باعث بهبود روند کاری شرکت می شود. پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا حجم استفاده از این سیستم روز به روز بیشتر شود. سانترال یا مرکز تلفن سطح ارتباطات را گسترده تر کرده است و باعث شده تا مدیریت اداره ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. 
تلفن منشی برای سانترال
در واقع این سیستم به سازمان ها این اجازه را می دهد تا بستری مناسب در خصوص مدیریت بهتر خطوط تلفن ایجاد کنند. تلفن سانترال در اداره ها و سازمان ها ایمنی خاصی را ایجاد کرده و باعث شده تا مدیریت بتواند به صورت همزمان با تمام پرسنل در ارتباط باشد. مزیت های بیشماری که این تلفن دارد باعث شده تا بیشتر از سیستم های دیگر مورد استقبال قرار بگیرد. در یک شرکت ضروری ترین کار ارتباط مستمر و پیگیر با مشتریان است که می تواند به جذب آنها کمک زیادی کند. 
این شبکه کارآمد و منعطف مخابراتی توانسته ارتباطاتی گسترده ایمن را در مراکز کوچک و بزرگ برقرار سازد. تمام سازمان ها برای اینکه بتوانند یک شبکه کوچک ارتباطی داشته باشند به سیستم سانترال نیاز دارند. ایمنی تلفن سانترال به قدری زیاد بوده که مدیریت می تواند اطلاعاتی خصوصی را با کارکنان خود به اشتراک بگذارد. رایگان بودن ارتباطات در این حوزه باعث شده تا هزینه های برای اداره ها و سازمان های بزرگ نداشته باشد. تماس های ورودی و خروجی به تمامی مکان ها به خوبی بررسی و مدیریت می شود. 

معرفی انواع تلفن سانترال

تلفن های سانترال به طور کلی به ۲ دسته مجزا تقسیم می شوند که مشتریان نی توانند متناسب با بودجه و نیاز خود خرید را انجام دهند:
تلفن سانترال
کم ظرفیت که دارای امکانات کمتری بوده و برای شرکت هایی که پرسنل کمتر دارند بهترین گزینه است. مدل کم ظرفیت خود دارای ۲ مدل است که مدل اول می تواند به ۳ خط شهری و مدل دوم به ۶ خط شهری متصل شود و هر کدام به ترتیب ۸ و ۶۱ خط داخلی را پشتیبانی می کنند. سازمان های کوچک می توانند با ۳ خط کار خود را شروع کنند و پس از گسترش یافتن آن را به ۶ خط برسانند. دستگاه سانترال دارای کارت توسعه بوده و زمانی که شرکت بزرگ می شود می توانید آن را توسعه بدهید تا بهترین راندمان را داشته باشد. این مدل هم امکانات مختص به خود را دارد و با قابلیت نصب کارت نمایشگر می توان شماره ها را به راحتی مشاهده و تماس ها را پیگیری کرد که می توان گفت امروزه برای تلفن های اداری امری الزامی است.
پر ظرفیت که دارای قابلیت های زیادی بوده و برای اداره ها و شرکت های پر جمعیت بهترین گزینه به شمار می رود. در این تلفن کاربران پشت خط می مانند تا بتوانند به اپراتور مورد نظر خود متصل شوند. تلفن های ورودی به این خط حداقل ۶۹ و حداکثر ۰۴۶ است بدین ترتیب بهترین نوع پشتیبانی ره دارد. خطوط شهری دیجیتال و آنالوگ به صورت همزمان بر روی این خطوط قابل اجرا هستند که این خود یک مزیت مهم است. مدل های پر ظرفیت قابلیت نصب کارتهای voip   دارند‌ که امکانات دستگاه را بیشتر می کند. 
این دستگاه دارای مدل های تجاری و غیر تجاری بوده که هر کدام کارایی مختص به خود را دارند. سانترال تجاری ایزابل دارای امکانات رایگانی بوده که شما می توانید از آنها استفاده کنید. کارت سانترال این امکان را به سازمان ها داده تا بتوانند خطوط خود را توسعه دهند. 

کاربردهای اصلی تلفن سانترال

کاربرد اصلی سانترال مدیریت خطوط تلفن است که توانسته به بهترین شکل آن را انجام دهد. در زیر به کاربردهای دیگر آن اشاره می کنیم:
به کمک این خط تلفن ارتباطات داخلی رایگان و سریع می شود. این سیستم متصل به یک خط مخابراتی ویژه بوده که سازمان ها می توانند به بهترین شکل از آن استفاده کنند. در این خط مدیریت می تواند به صورت کاملا رایگان و با سرعت بالا با پرسنل ارتباط برقرار کند که در این صورت هزینه ای برای آنها نخواهد داشت. مهمترین قابلیت این سیستم جمع آوری تمام خطوط مخابراتی در یک تلفن است که امکانات زیادی را پیش روی شما قرار می دهد. ایجاد خطوط داخلی متفاوت باعث شده تا تمام کارمندان شرکت با هم در ارتباط باشند. سانترال این امکان را به شما می دهد تا به صورت همزمان با چندین خط شهری متصل شوید و تماس برقرار کنید. برای هر اتاق در سازمان ها یک شماره اختصاصی در نظر گرفته می شود تا کارمند بتواند از آن استفاده کند. شماره های داخلی می توانند متعدد باشند چون بر اساس تعداد کارمندان انتخاب می شوند. خطوط داخلی سانترال از خطوط تلفن بیشتر است. 
ارتباط سریع و راحت مشتریان با اپراتورها از دیگر کاربردهای این سیستم بوده چون کارمندان می توانند به صورت همزمان با تمام مشتریان ارتباط برقرار کنند. وجود تلفن گویا و یا منشی تلفنی اتوماتیک در این سیستم یک مزیت مهم است که باعث شده تا مشتریان بتوانند به صورت همزمان با اپراتورهای شبکه ارتباط بگیرند. شرکت شما چه کوچک باشد و چه بزرگ به این اپراتور نیاز دارد تا پاسخگوی مشتریان باشد. کدهایی که در پیغام گویا برای مشتری پخش می شود او را به واحد مورد نظر خود متصل می کند. منشی تلفنی در این خط این امکان را برای شما فراهم می کند تا در صورتی که به اپراتور مورد نظر متصل نشدید بتوانید با پشتیبان ارتباط بگیرید. 
کاربرد دیگر این خط تلفن کنترل و نظارت بهتر بر خطوط است. این خط محدودیت های خاصی دارد و تماس های غیر ضروری کارکنان در بیرون از شرکت کاهش یافته و همین امر هم می تواند هزینه ارتباطات را تا حد زیادی کاهش دهد. در واقع سانترال ببشتر برای ارتباط داخلی شرکت بوده و کارمندان نمی توانند با بیرون تماسی داشته باشند. می توانید خطوط داخلی خود را اختصاصی کنید به طوری که برخی اتاق ها تنها خط داخلی داخلی باشند و در برخی دیگر کارمند می تواند با خطوط بیرون از مرکز هم ارتباط بگیرد. با دستگاه سانترال بصوت نامحدود میتوانید برای هر کارمند دسترسی های مخصوص به خود را اعمال کنید. بدین ترتیب مدیریت می تواند هزینه ها را به خوبی کنترل کند. 
خرید تلفن برای سانترال
کم شدن هزینه خطوط مخابراتی می تواند مهمترین کاربرد خط سانترال باشد. زمانی که شرکت شما بزرگ می شود شما برای راندمان بهتر نیاز به خطوطی دارید تا بدون پرداخت هزینه با تمام کارمندان در ارتباط باشد که سانترال با قابلیت های زیاد خود توانسته این امکان را برای شما فراهم کند. این امر باعث شده تا هزینه های اضافی در شرکت حذف شود چون افراد تنها می توانند با بخش های داخلی شرکت ارتباط بگیرند که کاملا رایگان است. 
با وجود این خطوط ارتباطی روند پاسخگویی به مشتریان هم بهبود پیدا می کند چون تمام پرسنل دارای یک خط مجزا هستند. 
کلیه تماس های دریافتی ضبط و پیگیری می شوند و همین امر ایمنی ارتباطات را گسترده تر می کند. بیشتر شرکت ها برای جلب رضایت مشتری از این ویژگی سانترال استفاده می کنند. 

چه عواملی در انتخاب درست تلفن سانترال موثر هستند؟

در انتخاب درست تلفن سانترال باید به عوامل مختلفی که در زیر به آنها می پردازیم توجه کنید:
برای انتخاب یک تلفن سانترال مناسب باید ابتدا نیازهای شرکت و حجم کارکنان را مد نظر قرار دهید. سانترال دارای مدل های مختلفی بوده و شما می توانید با انتخاب مدل صحیح از تعداد خطوط ورودی مشخصی استفاده کنید.  سانترال های کم ظرفیت و پر ظرفیت هر کدام کارایی خاصی دارند و با هزینه های بخصوصی اجرا می شوند که شما باید بر اساس تعداد کارمندان آنها را انتخاب کنید. 
تلفنی که انتخاب می کنید باید امکان اضافه کردن ملاحظات و گزینه ها را داشته باشد. اگر در آینده قصد توسعه و پیشرفت شرکت را دارید باید از همین ابتدا خطوطی پیشرفت و کارآمد را انتخاب کنید که بتواند تا سال های طولانی پاسخگوی نیاز شما باشد. انتخاب باید زمانی صورت بگیرد که شما با مدیران مشورت کرده و نیازهای شرکت را تعیین کرده اید. 
خرید تلفن سانترال
عامل دیگری که در انتخاب صحیح این خط موثر است تطبیق پذیری و انعطاف پذیری دستگاه است. دستگاه هایی که منعطف هستند برای خرید اولویت بیشتری دارند چون شما می توانید با پیشرفت شرکت آنها را ارتقا دهید. برخی مدل ها این قابلیت را دارند و شما با راهنمایی و مشاوره می توانید به راحتی به این مدل های کاربردی دست پیدا کنید. 
تحت شبکه بودن این خط باعث شده تا کارکنان ارتباطات گسترده تری داشته باشند پس بهتر است شما سانترال تحت شبکه را انتخاب کنید. 
نکته دیگری که باید در زمان انتخاب به آن توجه کنید مارک دستگاه است که مارک پاناسونیک بیشترین  پیشرفت را در این حوزه داشته و توانسته نیاز مشتریان را برطرف سازد. 
ویژگی های زیادی که این دستگاه دارد آن را به یک انتخاب ایده آل تبدیل کرده است و باعث شده تا امروزه در بیشتر سازمان ها و اداره ها به چشم بخورد. 
دسترسی سریع
تماس با فروشگاه اینترنتی ویپ
تهران میدان امام خمینی - خیابان لاله زار جنوبی -پاساژ 110- طبقه سوم- پلاک16
021-33956026
021-33119397
09205560162
فروشگاه اینترنتی ویپ تل 24
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ویپ تل 24 می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح