شما اینجا هستید : ویپ تل 24  -> تلفن بیسیم

خرید تلفن بیسیم با قیمت عالی و بهترین کیفیت + گارانتی

تلفن بیسیم یک دستگاه پیشرفته بوده که در آن به جای کابل از امواج استفاده می کنند تا ارتباط بهتر و گسترده تری بین تلفن و گوشی ایجاد گردد‌. این تلفن از دو جز اصلی تشکیل شده که یکی کاملا ثابت بوده و یکی به صورت متحرک است. قسمت متحرک خود گوشی است که شما می توانید در محدوده های مشخص از آن استفاده کنید. تنوع در طرح و رنگ و ساخت این تجهیزات بالا بوده و توانسته با تمام سلیقه ها همراه شود. ارتباطی گوشی و دستگاه توسط امواج رادیویی بوده بدین ترتیب نیازی به سیم ندارد و به وایرلس هم معروف است.
تلفن بی سیم
 هر دو دستگاه دارای فرستنده و گیرنده منحصر به فردی هستند. وزن این دستگاه کاملا سبک بوده و دارای یک طراحی ظریف است که شما می توانید به راحتی آن را در هر جایی نصب کنید. قدمت این تلفن ها به ۰۴ سال قبل بر می گردد که به صورت محدود استفاده می شد امروزه استفاده از آنها به صورت نامحدود شده است. این دستگاه دارای قابلیت های زیادی بوده و صفحه نمایش بزرگی دارد که شما می توانید شماره را به راحتی روی آن مشاهده کنید. حافظه دستگاه قادر است شماره و تماس های مختلفی را ذخیره کند.‌
تلفن های بیسیم دارای سیستم گویا هستند و شما می توانید صحبت های فرد تماس گیرنده را به راحتی ضبط و پخش کنید. تمام این امکانات دست به دست هم داده و باعث شده تا تلفن های بیسیم انتخاب خوبی برای خرید باشند. بیسیم بودن در واقع مهمترین مزیت این تلفن است و این امکان را به شما می دهد تا بدور از دستگاه اصلی بتوانید با دیگران ارتباط برقرار کنید. این مدل تلفن برای منزل و همچنین اداره ها و سازمان ها بهترین گزینه است. 

معرفی مدل های پر فروش تلفن بیسیم

تلفن بیسیم تلفن نظر ساختار و کارایی به ۲ دسته مجزا تقسیم می شود:
1. تلفن بیسیم مجاز که تمام عملکرد آن به همراه محدوده مجاز و واگذاری و نظارت برای بهره برداری از طیف بر عهده وزارت ارتباطات است به همین دلیل به صورت کاملا قانونی و مجاز کنترل می شود. سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نظارت کاملی بر عملکرد این سیستم دارد. بر اساس همین سیاست گذاری ها محدوده ای مشخص برای استفاده از این تلفن در نظر گرفته شده و در صورتی که فرد از این قلمرو و محدوده عبور کند ارتباط او با دیگران قطع خواهد شد. در واقع بکارگیری تلفن بیسیم مجاز بیشتر از هدف توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و حفظ امنیت ملی است و توانسته در این حوزه ها بیشترین نقش را داشته باشد. باندهای ۴۷ تا ۴۶و ۵۰ تا ۴۹ و ۸۸۸تا ۸۸۶ و ۹۳۳ تا ۹۳۱ مگاهرتز همگی در این حوزه پوشش داده می شوند. با این وجود هموطنان در هر کجای کشور که باشند می توانند ار سیستم مجاز نهایت استفاده را ببرند. تلفن های مجاز دارای شناسه ایمنی هستند و همین امر ایمنی ره در ارتباطات بیشتر می کند. 
خرید انواع تلفن بی سیم پاناسونیک
2. تلفن بیسیم غیر مجاز که سطح ایمنی آن پایین تر بوده و سازمان تنطیم مقررات و ارتباطات رادیویی سعی کرده تا با این سیستم های ناسالم برخورد جدی کند. مشکلاتی که تلفن های بیسیم غیر مجاز دارند باعث شده تا استفاده از آنها غیر مجاز باشد. این تلفن ها تداخلات زیادی بر روی سیستم امنیتی ایجاد می کنند به همین دلیل در کشور استفاده از آنها تا حد زیادی منسوخ شده است. معاملات در این تلفن ها به صورت کامل شنود می شود و به راحتی قابل ردیابی هستند به همین دلیل برای انتخاب گزینه خوبی به شمار نمی روند. 

مشخصات تلفن های بیسیم باکیفیت

تلفن بیسیم باکیفیت دارای مشخصات بارزی بوده که شما به کمک این مشخصه ها می توانید تلفن خوب را در بازار شناسایی و در جهت خرید آن اقدام نمایید. اولین مشخصه کلیدهای روی دستگاه است که شامل اعداد و ارقام مختلفی بوده و هر کدام کارایی مختص به خود را دارند. برخی کلیدها به قسمت صوتی دستگاه دسترسی دارند و شما می توانید به کمک آنها زنگ و همچنین صدای دستگاه را تنظیم کنید. صفحه نمایشگری که روی این دستگاه تعبیه شده کاملا بزرگ است بدین ترتیب شما می توانید با وضوح بالا تمام اعداد و ارقام را مشاهده کنید. سیستم ضبط و پخشی که روی دستگاه وجود دارد امکان ضبط و پخش تمام تماس ها را می دهد. مشخصه دیگر این دستگاه داشتن یک گوشی متحرک بوده که شما می توانید در محدوده مشخص شده و مجاز از آن استفاده کنید. 
مرکز خرید انواع تلفن بی سیم
تلفن های بیسیم دارای بدنه ای ضد خش و نشکن هستند بدین ترتیب در مقابل رطوبت و حرارت و فشار و ضربه دوام زیادی دارند. کلیدها روی دستگاه ثابت و متحرک قرار گرفته اند تا شما بتوانید به صورت همزمان از هر دو آنها استفاده کنید. تماس هایی که از طرف شما پاسخ داده نمی شوند در حافظه دستگاه ذخیره می گردند و شما می توانید شماره را به راحتی رویت کنید. از مشخصات دیگر این دستگاه می توان به صدای باکیفیت آن اشاره کرد که شنود را برای افراد راحت تر می سازد. این تلفن هیچ گونه سیمی ندارد و به کمک امواج رادیویی می تواند صدا را منتقل کند به همین دلیل امروزه بیشتر از مدل های دیگر مورد استقبال قرار می گیرد و فروش خوبی هم دد بازارهای داخلی و خارجی دارد. 

مزایای تلفن بیسیم

تلفن های باسیم و بیسیم خانگی محدودیت های دارند بدین ترتیب ما در اداره ها به یک تلفن بیسیم پیشرفته با امکانات بالا نیاز دارین تا مدیران بتوانند ارتباط دائمی دائمی کارمندان و سایر پرسنل خود داشته باشند. تلفن بیسیم پیشرفته و هوشمند برای این کار بهترین گزینه بوده که مزیت های زیادی را هم به خود اختصاص می دهد و باعث شده تا برتری بیشتری نسبت به مدل های دیگر داشته باشد. برد بالایی که این تلفن ها دارند این امکان را برای کاربر فراهم کرده تا در هر محدوده ای حتی تا یک کیلومتر بتواند به راحتی از آن استفاده کند‌. به همین دلیل پوشش دهی آنها نسبت به تلفن رومیزی تلفن با سیم بیشتر است. 
تلفن بی سیم جدید
اولین مزیت تلفن بیسیم رایگان شدن تماس های داخلی است آن هم به شرطی که شما آن را به دستگاه سانترال متصل کنید. این مورد بیشتر در اداره ها و سازمان های دولتی کاربرد دارد و مدبر می تواند به تمام واحدها دسترسی داشته باشد و مکالماتی به صورت رایگان داشته باشند که تمام مکالمات ضبط می شود. 
در این نوع تلفن مکالمات امنیت زیادی دارند و هر کس قادر به شنیدن آنها نیست همین امر باعث شده تا شما ارتباطات گسترده تری داشته باشید. 
این تلفن ها بسیار کم مصرف هستند و همین خود باعث صرفه جویی بیشتر در هزینه ها می شود. 
محدوده ای که این تلفن به خوبی آن را پوشش می دهد ۰۵ متر در فضای بسته و ۰۰۳ متر در فضای باز است که شما در این قلمرو می توانید ارتباطات ایمنی داشته باشید. 
کیفیت صدای آنها فوق العاده بوده و صدا به راحتی انتقال پیدا می کند. 
به صورت همزمان می توانید از چندین تلفن استفاده کنید. 
مکالمات داخلی اغلب به صورت رایگان هستند. 
دامنه فرکانس در این گوشی ها کاملا مجزا است. 
سبک بودن وزن و طراحی کوچک تلفن باعث شده تا حمل و نقل راحتی داشته باشد. 

توصیه های مهم برای خرید تلفن بیسیم

برای اینکه بتوانید تلفن بیسیم کاملا استاندارد و کاربردی تهیه کنید توصیه های زیادی در این حوزه ارائه شده که توجه به آنها می تواند به شما کمک کند. 
تلفن بی سیم با بهترین قیمت
اولین توصیه دریافت مجوز برای گرفتن تلفن بیسیم است که شما باید ابتدا مجوز لازم را از وزارت ارتباطات دریافت کنید تا بتوانید اقدام به به خرید کنید. 
این تلفن ها در مارک و برندهای مختلفی روانه بازار می شوند که پاناسونیک و برندهای این چنینی همیشه بهترین کیفیت و کارایی را دارند و شما باید در زمان خرید به مارک توجه زیادی کنید و مدل های اصلی را اولویت خرید قرار دهید. 
تلفنی که قصد خرید آن را دارید باید سیستم کالر آیدی داشته باشد تا شما بتوانید تمام تماس ها دسترسی داشته باشید. این قابلیت در تمام تلفن های بیسیم موجود بوده و باعث شده تا شما ارتباطات ایمن تری داشته باشید و مزاحمت ها در این حوزه کاهش پیدا کند. 
پیامگیر صوتی یک قابلیت پیشرفته بوده که بر روی برخی مدل های تلفن بیسیم که هوشمند و پیشرفته هستند دیده می شود توصیه ما این است که اگر این قابلیت را مد نظر دارید پس مدلی را انتخاب کنید که از این امکانات برخوردار باشد. پیامگیر تمام پیغام ها و تماس ها را ضبط کرده و برای شما پخش می کند. 
دفترچه تلفن مهمترین و کاربردی ترین قابلیت این دستگاه است که به شما این امکان را می دهد تا شماره افراد را بر اساس نام و مشخصاتی که دارند به راحتی ثبت کنید که در این صورت همیشه به آنها دسترسی خواهید داشت.
توصیه دیگر هنگام خرید توجه به قیمت دستگاه است که باید در کنار کیفیت بالا قیمت مناسبی را هم از آن خود کند. 
تلفن هایی که تنظیمات شبانه دارند این امکان را به کاربر می دهند تا بتواند از زنگ خوردن تلفن در شب جلوگیری کند. این قابلیت در برهی مارک ها دیده می شود. 
دسترسی سریع
تماس با فروشگاه اینترنتی ویپ
تهران میدان امام خمینی - خیابان لاله زار جنوبی -پاساژ 110- طبقه سوم- پلاک16
021-33956026
021-33119397
09205560162
فروشگاه اینترنتی ویپ تل 24
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ویپ تل 24 می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح