شما اینجا هستید : ویپ تل 24  -> تلفن های تحت شبکه

خرید تلفن های تحت شبکه با قیمت عالی + گارانتی معتبر

تلفن های تحت شبکه دارای ساختاری منحصر به فرد هستند و برای برقراری ارتباط به شبکه های کامپیوتری نیاز دارند. زمانی که شما دستگاه را به شبکه کامپیوتری متصل می کنید ارتباطات گسترده تر خواهد شد.‌ به کمک تلفن تحت شبکه صدا در بستر اینترنت و شبکه های کامپیوتری منتقل می شود. این دستگاه در سایز و مدل های مختلف تولید می گردد که هر کدام مدل مدل ساختار و همجنین کارایی مختص به خود را دارند و افراد می توانند متناسب با نیاز خود خرید را انجام دهند. این تلفن به عنوان یک دستگاه پیشرفته برای انتقال صدا در بستر شبکه معرفی نی شود که بهترین بازدهی را دارد‌.
تلفن تحت شبکه
در مرکز تلفن و خطوط ارتباطی این دستگاه پیشرفته ترین بوده که می تواند شرایط را برای بهبود این ارتباطات فراهم سازد. این سیستم طی سال های اخیر به صورت انبوه مورد استفاده قرار می گیرد. در این دستگاه سیگنال های صوتی به صورت دیتا درون شبکه منتقل می شوند و به راحتی قابل شنیدن هستند. در این تلفن ها استاندارد H323 و استاندارد SIP  به چشم می خورد که جز پروتکل های رایج می باشد. تلفن های تحت شبکه دارای قابلیت های زیادی هستند و در هر مدل و مارک که باشند بهترین عملکرد را دارند. 
تلفن تحت شبکه به صورت کاملا خاصی نصب می شود. پشت تلفن کابل مخصوصی وجود دارد که شما باید آن را به شبکه متصل کنید. استفاده از نرم افزار‌های سورس باز و افتصادی تر شدن هزینه مکالمات در کنار کنفرانس صوتی و تصویری مهمترین دلیل انتخاب تلفن تحت شبکه بوده که توانسته رضایت مصرف کنندگان را به بهترین شکل برطرف سازد‌. این تلفن از نظر نوع کاربری به ۳ دسته کارمندی، اپراتوری و مدیریتی تقسیم بندی می شود که هر کدام کارایی خاصی دارند. 

معرفی انواع تلفن های تحت شبکه

تلفن های تحت شبکه هم مانند سایر دستگاه ها مدل های مختلفی دارند که در این صورت کاربران می توانند متناسب با نیاز خود انتخاب را انجام دهند. 
انواع تلفن تحت شبکه
مدل با سیم که به عنوان رایج ترین تلفن های تحت شبکه در بازار معرفی می شوند و شما می توانید از طریق کابل شبکه و پورت آن را به شبکه آی پی متصل کنید. چون دارای سیم هستند محدودیت هایی را برای کاربر به همراه دارند. 
تلفن های بیسیم که برای نصب نیازی به کابل دارند و خود به ۲ دسته مجزا تقسیم می شوند. دسته اول را وای فای تشکیل می دهد که به دستگاه تلفن متصل می شود تا بتواند ارتباط آن را با شبکه برقرار کند. وای فای ها به راحتی جابجا می شوند و خود دارای مدل های مختلف هستند و هر کدام برد خاصی دارند. تلفن های ویپ یا تحت شبکه که در مدل وای فای تولید می شوند در برخی مواقع دچار افت سیگنال و اختلال می گردند. دسته دوم از تلفن های تحت شبکه بیسیم را دکت تشکیل می دهد. این تلفن برای اتصال به شبکه از دکت کمک می گیرد کا جز تجهیزات کاملا استاندارد است. تلفن به کمک دکت به دستگاه مادر متصل شده و سپس دستگاه مادر از طریق کابل به شبکه متصل می گردد. 
یو اس پی از تلفن های پیشرفته تحت شبکه بوده که توسط پورت یو اس پی به کامپیوتر متصل شدا و نیازی هم به کابل ندارد‌. امکان جابجایی در این نوع تلفن وجود دارد به همین دلیل امروزه به وفور مورد استقبال قرار می گیرد. 
تلفن تحت شبکه نرم افزاری که قابل نصب روی کامپیوتر و حتی موبایل می باشد. این مدل نیازی به سخت افزار جانبی ندارد و به کمک همین نرم افزار می تواند اتصال را به شبکه برقرار کرد. تولید آن در مدل های مختلف دست مشتری را برای خرید باز گذاشته است‌. 

تلفن تحت شبکه چه مزیت هایی دارد؟

تلفن های تحت شبکه دارای مزیت های زیادی هستند و همین امر هم باعث شده تا برتری زیادی نسبت به مدل های دیگر داشته باشند. در اینجا به معرفی مزیت های این مدل تلفن می پردازیم:
نصب آسان و سریع مهمترین مزیت تلفن تحت شبکه است. این تلفن به محض اتصال به شبکه کلیه تنظیمات مورد نیاز را به صورت خودکار از طریق سانترال و سیستم تحت شبکه دریافت می کند به همین دلیل نیازی به تنظیم آن نیست. همین امر سبب شده تا اشتباهات احتمالی در زمان راه اندازی تلفن کاهش پیدا کند و علاوه بر این در زمان و هزینه ها هم صرفه جویی شود. 
خرید بهترین تلفن تحت شبکه
برای نصب این تلفن شما نیازی به کابل کشی مجدد ندارید که این خود یک مزیت مهم است. اگر سازمان و شبکه ای دارای خطوط داخلی باشد شما می توانید این تلفن را به همان شبکه متصل کنید و دیگر نیازی به کابل کسی مجدد نیست و این خود باعث صرفه جویی بیشتر در هزینه ها می شود. به همین دلیل در این تلفن ها دو عدد پورت شبکه کار گذاشته شده است. 
کیفیت این تلفن نسبت به مدل های دیگر بیشتر است به همین دلیل بهترین کارایی و بیشترین طول عمر را دارد. در سیستم مخابراتی قدیمی زیرساخت ها به دلیل کهنگی کیفیت پایینی داشتند و این امر باعث ایجاد نویز و قطعی صدا در هنگام برقراری تماس تلفنی میشد اما امروزه تلفن های تحت شبکه به صورت کاملا پیشرفته نصب می شوند و چون سیگنال‌هایی دیجیتالی دریافت و ارسال می کنند هیچ گونه نویز و قطعی در این خطوط مشاهده نمی شود. شما می توانید بر اساس پهنای باند کیفیت را به راحتی تنظیم کنید. در این سیستم بالاترین کیفیت صدا و تصویر در اختیار کاربران قرار می گیرد. 
انعطاف در جابجایی هم از دیگر مزیت های این تلفن تحت شبکه است که باعث شده تا شما بتوانید آن را در هر جایی نصب کنید. شما با اتصال تلفن به پورت شبکه در هر جایی که باشید می توانید از قابلیت های آن نهایت استفاده را ببرید. 

امکانات مهم تلفن تحت شبکه

خرید انواع تلفن تحت شبکه در تهران
تلفن های تحت شبکه با امکانات و همچنین محدودیت های زیادی پا به دنیای تکنولوژی گذاشته اند. از امکانات متنوع و کاربردی آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
تلفن های شبکه ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری بارزی دارند که تمایز و برتری آنها را نسبت به مدل های سنتی ببشتر کرده است‌.
در این تلفن امکان اتصال هدست به جای هندست وجود دارد و در صورتی که شما امکان استفاده از گوشی را ندارید می توانید از هدست کمک بگیرید. 
از دیگر امکانات این تلفن می توان استفاده از پیجینگ و اینترکام اشاره کرد. 
تنظیمات این تلفن به راحتی قابل کنترل بوده و شما می توانید متناسب با نیاز خود ملودی و تن صدای زنگ را تغییر داده و حتی صدای ولوم را کم و زیاد کنید. 
تلفن های تحت شبکه دارای قابلیت مزاحم نشوید هستند و می توانند به محدودسازی مزاحم ها کمک زیادی کنند. 
از طریق پنل تحت وب می توانید به مدیریت تنظیمات دسترسی پیدا کنید و از تمام امکانات شبکه بهترین استفاده را ببرید. 
امکان ارسال پیام کوتاه از طریق این تلفن وجود دارد و دارای صندوق صوتی و اطلاع دهنده پیام است که شما به آن دسترسی دارید. 
نشانگری که روی دستگاه نصب شده آزاد و یا اشغلل بودن خطوط داخلی را به خوبی نشان می دهد. 
امکان قطع کردن صدا و همچنین نگه داشتن آن وجود دارد و شما به تماس مجدد و پاسخگویی خودکار هم دسترسی دارید. 
کنفرانس های صوتی و تصویری مهمترین امکانات این شبکه به شمار می روند. 
با یک تلفن تحت شبکه می توانید به چندین شماره داخلی پاسخ دهید. 
از دیگر امکانات این تلفن می توان به دفترچه تلفن اشاره کرد که امکان ثبت شماره ها در ان وجود دارد و گزارش تماس ها به راحتی قابل مشاهده بوده و می توانید افراد مزاحم را به لیست سیاه اضافه کنید. 

کاربرد تلفن تحت شبکه

مزیت ها و امکانات زیادی برای تلفن های تحت شبکه قرار داده شده به همین دلیل سطح کاربری گسترده ای را به خود اختصاص داده اند. این تلفن ها بر اساس نیاز کاربران و در مدل های مختلفی طراحی و ساخته شده اند. 
تلفن تحت شبکه
تلفن های تحت شبکه که به صورت تصویری طراحی شده اند قابلیت های زیادی را در اختیار کاربر قرار می دهند. این مدل بیشتر برای برقراری تماس و کنفرانس تصویری بین کاربران یک سازمان یا شرکت مورد استفاده قرار می گیرد و دارای سایز و مدل های متنوع است بدین ترتیب هر کدام عملکرد مختص به خود را دارند. 
تلفن های مدیریتی مخصوص مدیران شرکت ها و سازمان ها هستند که قابلیت های هم در خود جای داده اند. این مدل ظاهری زیبا و بروز دارد و به دلیل شبکه بودن گزینه اول برای انتخاب است و می تواند امکانات منحصر به فردی را در اختیار مدیران ارشد قرار دهد. 
تلفن های اپراتوری با کاربری خاصی طراحی شده اند و ویژه پرسنل هستند بدین ترتيب برای منشی ها، اپراتورها، کارشناسان مرکز تماس و مسئولین دفتر مدیرعامل بهترین گزینه به شمار می روند. با وجود این مدل دسترسی به تمام خطوط داخلی آسان شده و هزینه ها تا حد زیادی کاهش پیدا می کند. 
تلفن تحت شبکه کارشناسی با حداقل امکانات برای کارمندان عادی تدارک دیده شده که می تواند نیاز این پرسنل را به بهترین شکل ممکن برطرف سازد. 
دسترسی سریع
تماس با فروشگاه اینترنتی ویپ
تهران میدان امام خمینی - خیابان لاله زار جنوبی -پاساژ 110- طبقه سوم- پلاک16
021-33956026
021-33119397
09205560162
فروشگاه اینترنتی ویپ تل 24
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ویپ تل 24 می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح